دوره آموزش اسمارت مانی

دوره آموزش اسمارت مانی

 Offshore Keys دوره ی حرفه ای آموزش اسمارت مانی است و  شباهتهای فراوانی به سبک ICT دارد. مطالب مهم و ضروری سبک ICT به صورت کاربردی طی این دوره تدریس می شود. این دوره توسط ۲ شخص به نام های CASS و ASH از شاگردان مایکل (مبدع سبک اسمارت مانی و ICT) تدریس می شود. دوره آموزش اسمارت مانی

سرفصلهای اصلاح شده دوره عبارتند از:

  1. Syllabus: شامل ۱۹ قسمت مسائل پایه و تئوری و همچنین بک تست موارد آموزش داده شده است. آموزش این فصل جمعا ۹ ساعت است و ویدیوها به صورت دوبله فارسی و زیرنویس فارسی روان و تخصصی می باشد. 
  2. Webinars: وبینارها شامل ۲۱ موضوع بسیار کاربردی و حرفه ای از جمله مناطق گرانفروشی و ارزانفروشی است. و آموزش هایی در جهت درک جریان سفارشات مارکت میکرها و بسیاری نکات حرفه ای دیگر، مورد نیاز برای ترید با روش های مبتنی بر اسمارت مانی می باشد. این بخش نیز ویدیوهایی با زیرنویس فارسی است که جمعا در طی ۹ ساعت تدریس شده است.
  3. Offshore keys Extras : شامل ۴۱ قسمت است و به بررسی مسائل مربوط به بعد روانشناسی و تحلیلی در چارت اختصاص دارد. همچنین در این بخش لایوهای چارت رکَب شده (منظور بررسی نتیجه تریدها و تحلیل هاست) و نکات طلایی زیادی حین این بررسی ها آموزش داده شده است.
  4. Breakdowns : تحلیل جزء به جزء بازار و انتقال تجربیات معاملات طی سالیان در این بخش آورده شده است. 

دوره آموزشی اسمارت مانی SmartMoney 2022

دوره آموزشی اسمارت مانی SmartMoney 2022

نمونه ای از ویدیوهای آموزشی این دوره را مشاهده می کنید:

نمونه ویدیو دوبله شده دوره:

زیرنویس ها توسط آقای مسعود دیبا و تیم تخصصی ایشان به جهت سهولت یادگیری سبک های مبتی بر اسمارت مانی برای شما فراگیران عزیز تهیه شده است. خواهشمندیم به علت حفظ زحمات بسیار زیاد ایشان از انتشار این دوره خودداری فرمایید. بدیهی است انتشار این ویدیوها بدون کسب اجازه از ایشان غیر قانونی و خلاف ارزش های اخلاقی است.

“کاری کردم که واقعا هر کسی بتونه با تلاش و کوشش نتیجه بگیره اینم بگم فقط با دیدن ویدیو کسی تریدر نمیشه باید تلاش کنه باید یه منتور بالاسرش باشه من تا یه حدی که در توانم هست شاگردیتون رو میکنم و به سوالاتتون پاسخ میدم”.

توجه مهم: لینک ویدیوهای این دوره  فقط در کانال تلگرام قرار داده شده و فراگیران عزیز می بایست پس از پرداخت آیدی تلگرام یا شماره موبایل دارای اکانت تلگرام را در بخش پشتیبانی(قسمت پایین سمت راست) برای همکاران ما ارسال کنند.

مطالعه بیشتر